• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

İzmir Karşıyaka Hızlı Okuma Kursu

İzmir Karşıyaka Hızlı Okuma Kursu
Hızlı Okuma

Anlayarak Hızlı Okuma; Görsel algılama düzeyimizi geliştirecek okuma,  anlama ve algılama düzeyimizi yükseltmeyi amaçlayan farklı bir tekniktir. Göz ile beyin arasındaki sinirlerin, göz ile kulak arasındaki sinirlerden 25 - 27 kat daha hızlı hareket ettiğini biliyor muydunuz? Öyleyse niçin minimum 12 saat süren bir çalışmayı en çok 2–3 saatte bitirmeyesiniz?


İzmir Karşıyaka Hızlı Okuma Eğitimi Hakkında Genel Bilgiler

* İzmir Karşıyaka Hızlı Okuma Kursu Toplam 24 saat sürecek ve %30 kuramsal %70 uygulama içerikli olacaktır.


* İzmir Karşıyaka Hızlı Okuma Kursu, mevzusunda yetkin adlardan birisi Sayın Cemal KONDU verecektir.


* İzmir Karşıyaka Hızlı Okuma Kursuna katılanların mevcut okuma performanslarında %40 artış olması ve anlayarak okunan kelime sayısında % 300 artış olması beklenmektedir.


* Normalde bir kişinin okuma hızı 100 kelime ile 250 kelime arasındadır. Buradan yola çıkarsak, Anlayarak Hızlı okuma Eğitimi sonrasında minimum 600 kelime ile 750 kelime arasında bir artış olacağı söylenebilir.


* İzmir Karşıyaka Hızlı Okuma Kursunda en yüksek öğrenme takdirleri doğrultusunda en kısa zamanda en fazlaca faydalanabileceğiniz bir formatta hazırlanmıştır.

* İzmir Karşıyaka Hızlı Okuma Kursunda sonrası yeni becerilerin kalıcı olması için günlük uygulama yönergeleri verilecektir.


* İzmir Karşıyaka Hızlı Okuma Kursu daha sonra bir tek okuma hızı artmayacak Karar vermede, olayları algılamada, sürat ve intikal yeteneğiniz de artacak.


* İzmir Karşıyaka Hızlı Okuma Kursu süresince öğrenememe ihtimalini ortadan kaldıracak şuuraltını etkileyen çalgılardan yararlanılacaktır.


* İzmir Karşıyaka Hızlı Okuma Kursuna katılmadan önce mevzuyla ilgili Sn. Cemal KONDU'UN yazdığı Anlayarak Hızlı Okuma Ve Öğrenme Teknikleri kitabını okumanızı tavsiye ederiz..


Anlayarak Hızlı Okuma Ve Öğrenme teknikleri kitabını okumuş olarak İzmir Karşıyaka Hızlı Okuma Kursuna katıldığınız takdir de verimliliğinizi toplamda %25 fazlalaştırabilirsiniz.


İzmir Karşıyaka Hızlı Okuma Kursunun Hedefi;


Yavaş okumak ilkokuldan beri sistemin getirmiş olduğu öğrenme metodunun geliştirmeden ve sorgulamadan uygulamaların ve alışkanlıklarımızın sonucudur.İzmir Karşıyaka Hızlı Okuma Kursunda yavaş okumaya bahane olan kabuğun çatlatılması ve bilinçaltı öğrenme tekniklerinden yararlanarak rahat uygulayabilir düzeye çıkartmayı hedeflemektedir.

İzmir Karşıyaka Hızlı Okuma Kursu İçeriği;


* İzmir Karşıyaka Hızlı Okuma Kursunda mevcut okuma alışkanlığınızın değerlendirilmesi yapılır.

* Hedef Belirleme

*  Hızlı Okuma Kursu Neleri Kapsıyor ?

* Okuma Frenleri nelerdir? Nasıl Kurtuluruz ?

* Ergonomik Okumanın Püf Noktaları ?

* 80/20 kaideı ve hızlı anlama

* Okuma, Göz ve Beyin İlişkisi

* Ritmik Müzikle Okumak

* Sağ Beyin Beyinle Okumak  

* Neden Sol Beyin Sağ Beynin Ne yaptığını Bilmez ?

* Donanımımızı Geliştirme Alıştırmaları

* Zihni Okumaya Hazırlamak ve Konsantrasyon

* Anlama konusunda Ustalık

* Günlük Alıştırmalar İçin Yönergeler

* Bilinçaltı Davranışı Tanımak

* Belleğinizden Yararlanmayı Öğreniniz

* Yüksek Motivasyon ve Konsantrasyonla Okumak

 İzmir Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimine Kimler Bu öğrenime Katılabilir?

Sınavlara hazırlananlar,( TEOG, YGS, LYS, KPSS, ALES vb.) öğrenciler ve eğitmenler, Yöneticiler ve her düzey idari görevliler, Okumayı ön planda tutan tüm meslek erbapları ve Okumasını geliştirmek isteyen her yaştaki kişiler.


İzmir Karşıyaka Hızlı Okuma Kursu Detayları:


* Eğitim İsmi: İzmir Karşıyaka Hızlı Okuma Kursu


* Eğitmen : Cemal KONDU.( Kişisel VE KURUMSAL Gelişim Uzmanı/ Yazar)


* Hızlı okuma Eğitimin süresi: 24 saattir. 5 haftalık zaman diliminde programın tamamlanması uygundur.  


* İzmir Karşıyaka Hızlı Okuma Kursu okuyucunun mevcut okuma alışkanlıklarını belirleyip, anlayarak okuma hızını en az 2 - 3 kat köklü bir şekilde arttırmayı % 100 GARANTİ VERİLMEKTEDİR!

İzmir Karşıyaka Hızlı Okuma Kursun temel hedefi anlama, dikkat, odaklanma, konsantrasyon en etkin şekilde gelişmeyi hedeflemektedir. Bu çalışmanın sonucunda verimli ve etkin bir okuyucu olacağınızın garantisi verilmektedir.


İzmir Karşıyaka Hızlı Okuma Eğitimine Kimler Bu eğitime Katılabilir?


Sınavlara hazırlananlar,( TEOG, YGS, LYS, KPSS, ALES vb.) öğrenciler ve eğitmenler, Yöneticiler ve her düzey idari görevliler, Okumayı ön planda tutan tüm meslek erbapları ve Okumasını geliştirmek isteyen her yaşlarındaki kişiler.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

Hızlı Okuma eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir Hızlı Okuma Eğitimi için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka Hızlı Okuma Eğitimi için 0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz

Denizli Hızlı Okuma Eğitimi 0 (258) 213 0 999-  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Antalya Hızlı Okuma Eğitimi için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Muğla Hızlı Okuma Eğitimi 0(252) 213 00 98 - 0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - - - - - -
İzmir Karşıyaka Hızlı Okuma Kursu başlıklı 18325 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın