• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Hızlı Okuma Teknikleri Eğitimi Antalya

Hızlı Okuma Teknikleri Eğitimi Antalya
Hızlı Okuma

Okuma hızını arttırırken bununla birlikte anlama oranınızı da yükseltmek mümkün. Okuma ile ilgili genel malum yanlışlardan bir tanesi olan “yavaş okursan daha iyi anlarsın” yaklaşımı Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi ile farklı bir yapıya dönüşüyor. Okuma eylemi göz ile beyin arasındaki güçlü ortaklaşa iş ile gerçekleşir.

Günümüzde istediğimiz bilgiye hızla yetişme ve öğrenme çok önemlidir. Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri ile ilköğretimden itibaren kullandığımız yanlış okuma alışkanlıklarından kurtulma hedeflenmiştir. Bunların yerini alacak yeni okuma alışkanlıkları ile daha hızlı ve daha iyi anlayarak okuma mümkün olacaktır.
Bu sayede kısa zamanda daha çok yazı, doküman, yazı, kitap, gazete, dergi, e-mail vb. Okuyarak kıymetli sürenizden kaybetmemiş olursunuz. Antalya Hızlı Okuma Teknikleri Eğitimi ile iştirakçilerin yavaş okumaya neden olan okuma frenlerinden kurtulup anlayarak hızlı okumalarını, şuuraltı öğrenme teknikleri ile öğrendiklerini kolayca uygulayabilmelerini hedefliyoruz.

Antalya Hızlı Okuma Teknikleri Eğitimi, Okuyucuya Ne kazandırır?

Hızlı okumanın tekniklerini uygulan bir okuyucu, eksikliklerini ikmal eder ve birçok kazanım elde eder.

Bunlardan bazıları şunlardır: İlk önce okuma hatalarından kurtulur. Beynini iki yönlü kullanarak zihinsel potansiyellerini daha etken kullanır. Dikkat ve konsantre süresi %50 oranında, mevcut okuma hızı ise minimum 2-3 kat artar. Anlama-hatırlama gücü yüksek seviyeye çıkar. Saatlerce okunan bir yazı daha kısa sürede bitirilir ve okumak zevkli hale gelir. Göz ritmi ve görme kabiliyeti güçlenir ve gelişir, böylece gözler yorulmaz. Görülenler çabuk tanınır ve ayrımlaştırılır. Hedefli  ve süreli okuma becerileri gelişir. Okumaya daha fazla süre ayrılır ve süre daha verimli kullanılır. Zihinsel fonksiyonlar daha aktif ve verimli kullanılır. Kısa zamanda çok bilgi elde edilir. Elastiki okuyucu olunur. Okunan yazıda verilmek istenen mesaj daha çabuk ve hızlı yakalanır ve anlaşılır. Potansiyel yetenekler etken hale gelir. Kişisel ihtiyaçlara bağlı farklı avantajlar sağlanır. Kelime dağarcığı zenginleşir, diksiyon gelişir. Okuma alışkanlığı kazanılır.  


*Antalya Hızlı Okuma Teknikleri Eğitiminin esasları:


1-Göze daha hızlı görmeye alıştırmak


2-Bir kerede 2, 3, 4 kelimeyi birden okumayı öğretmek


3-Tüm bunlarıyla sessiz okumaya alıştırmak


4-Gereksiz geri dönüşler, yine okumaları önlemek


5-Anlayışı çelmeleyen düşünüş engellerini kaldırmak.


Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.


Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

Antalya Hızlı Okuma Teknikleri Eğitimi için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya Hızlı Okuma Teknikleri Eğitimini tıklayabilirsiniz.


İzmir  Hızlı Okuma Teknikleri Eğitimi için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Hızlı Okuma Teknikleri Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka  Hızlı Okuma Teknikleri Eğitimi için 0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka Hızlı Okuma Teknikleri Eğitimini tıklayabilirsiniz

Denizli  Hızlı Okuma Teknikleri Eğitimi 0 (258) 213 0 999-  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Hızlı Okuma Teknikleri Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Muğla  Hızlı Okuma Teknikleri Eğitimi 0(252) 213 00 98 - 0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Hızlı Okuma Teknikleri Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - -
Hızlı Okuma Teknikleri Eğitimi Antalya başlıklı 3895 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın