• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi

 Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi
Hızlı Okuma

Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi, göz kaslarını geliştiren, gözün aktif görüş açısını geliştirip kelimeler üzerinde kendiliğinden gezinmesine karşı önlemler elde eden planlı bir eğitim programıdır.


Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi  ile, göze canlı bir hareket sağlaması yapılır. Anlayarak  Hızlı okuma teknikleri ile görüş ve algılayış  arasında uyum sağlaması yapılır.


Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi, gözün ; algılama sahasını ve duraklama esnasında okuma alanını yükseltme temellidir. Anlayarak Hızlı okuma egzersizleri ve hızlı okuma teknikleri ile bolca uygulama ve egzersizler yapılır.


Ücretsiz Anlayarak Hızlı Okuma uygulamaları ile hızlı okuma pekiştirmesi yapabilirsiniz.


Okumayı öğrenmeye başlandığı zamandan itibaren meydana getirilen hataları gidererek okuma hızı artırılabilir. Okumayı hızlandırma ve anlamlandırma çalışmalarının deneyimli ve ustalaşmış eğitmenler aracılığı ile yapılması faydayı en üst seviyeye çıkartır.


Anlayarak Hızlı Okuma eğitimlerimiz ile okuma hızınızda minimum 3 kat artış sağlanır. Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi ile birlikte anlama hızı, dikkat ve konsantrasyon becerileri de artırılır.


Anlayarak Hızlı Okuma programları, Anlayarak Hızlı Okuma teknikleri, Anlayarak Hızlı Okuma metinleri, Anlayarak Hızlı Okuma testleri, Anlayarak Hızlı Okuma  yazılımları ve alanında uzman eğitmenlerimiz ile okuma ve anlama hız limitinizi artıracaksınız. Sosyal hayatta, iş ve okul yaşamında önemli avantajlar sağlanır.


Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi


LYS, YGS, TEOG, ALES, DGS, KPSS gibi sınavlara hazırlanan ve hali hazırda İlköğretim, Ortaöğretim veya Üniversitede okumakta olan tüm öğrenciler, meslekleri gereği mevzuatları devamlı kovuşturmak durumunda olan çalışanlar, olur, günümüzün yoğun iş ve günlük hayat temposu içinde okuma faaliyetine fazla vakit ayıramadığından yakınanlar ve Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi ile bilgiye çok daha kısa sürede ulaşarak yaşam kalitelerini yükseltmek isteyen bireyler için uygundur.


Anlayarak Hızlı Okuma Eğitiminin en temel hedefi katılımcıların mevcut okuma potansiyellerini minimum iki kat arttırarak okudukları metinleri anlama oranlarını arttırırken beyin ve göz arasındaki muazzam ilişki hakkında data sahibi olmaları ve bu ilişkiden bilinçli olarak faydalanmalarını amaçlamaktadır.


Bu sayede katılımcıların genel kültürlerini ve kelime hazinelerini arttırmaları, bilgiye çok daha kısa zamanda ulaşmaları ve gerek okul gerekse iş yaşamları içinde çok daha başarılı bireyler olmalarının önü açılmaktadır.


Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi, yardımıyla geliştireceğiniz. Anlayarak Hızlı Okuma yeteneği zihinsel bir ekip aktivitelerin, dolayısıyla bilinç altı düzeyindeki okuma ve algılama süreci ile ilgili olarak zihinsel kalıpları ile yakın ilişki içerisindedir. Okuma ve anlama süreci ile kişinin kişisel okuma kapasitesini bilinçaltı düzeyde ne şekilde ilişkilendirdiği ferdin okuma hızını belirleyen en önemli etmenlerden birisidir.

Birey okuduğunu anlama ile ilgili olarak özgüven kazandığı takdirde okumuş olduğu metni detaylara inmek suretiyle anlama çabası içerisine girmektense okumuş olduğu materyalin içeriğini daha iyi anlayabilme eğilimi gösterir ve bu sayede okuma hızı kendiliğinden artar. Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi, NLP konusunda uzman eğitmenlerimiz tarafından yapılmakta ve eğitim süresince motivasyonunuz üst düzeyde tutularak ve sürekli idmanlar yaparak okuma faaliyeti ile ilgili olumsuz bilinçaltı kalıplarınızın yıkılması hedeflenmektedir.

Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi ile Neler Kazanırsınız?


Sınavlarınızı zamanında yetiştirir, extra vakit artırırsınız.


Anlayarak Hızlı Okuma parçaları ile bol uygulama ve egzersiz yaparsınız.


Daha az sürede, anlayarak daha çok kitap, öykü, dergi veya roman okursunuz.


Okuma esnasında yaşanılan dikkat dağınıklığı, odaklanma ve motivasyon problemlerini aşarsınız.


Okuduğunuz bir metni ilk seferde anlamış olur, yeniden etmek zorunda kalmazsınız.


Okunması zor, anlam yükü bakımından ağır ve uzun parçaları daha rahat okursunuz.


Bellek teknikleri ile beraber okuduklarınızı uzun süreli belleğe atar, çabuk unutmazsınız.


Okumalarınızı zevk alarak oluşturmaya başlarsınız.


Okuma hızını artırarak daha çok okur, daha çok anlamış olur ve bu sayede genel kültür birikiminizi de yükseltirsiniz.


İş ortamında belge, doküman, mail, rapor vb. Okumaları daha hızlı gerçekleştirerek işinizde kendinize yeni fırsatlar yaratma şansı bulursunuz.


Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi Sertifikası


Anlayarak Hızlı Okuma eğitimlerine lüzumlu katılımı elde eden öğrencilerimiz; Anlayarak Hızlı Okuma Katılım Sertifikası almaya hak kazanır.Anlayarak Hızlı Okuma  Eğitim Takvimi


Anlayarak Hızlı Okuma Eğitiminden; hafta içi veya  hafta sonu bireysel ve gruplara katılarak yararlanabilirsiniz. Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi ile ilgili daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Anlayarak Hızlı Okuma  Eğitimi Kategorilerimiz Şunlardır:


Yetişkinler için Hızlı Okuma EğitimiÜniversite Grupları için Hızlı Okuma Eğitimi


YGS-LYS Grupları için Hızlı Okuma Eğitimi


İlkokul Grupları için Hızlı Okuma Eğitimi


Okumayı Güçlendirme EğitimiAnlayarak Hızlı Okuma Eğitimi; ders materyalleri, bilgisayar programları, hızlı okuma uygulamaları, hızlı okuma testi, hızlı okuma metinleri ve eşsiz müfredatı ile okuma hızınızı en az 3 kat artıracak bilgi ve becerileri kazandırır.


Anlayarak Hızlı Okuma eğitmenlerimiz; hızlı okuma uygulamaları ve ileri Anlayarak Hızlı Okuma teknikleri uygulayarak etkili hızlı okuma becerilerinizi geliştirir.


Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi, İzmir Merkez, İzmir Karşıyaka, Antalya, Muğla ve Denizli şubelerimizde düzenli yapılmaktadır.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - - - - - -
Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi başlıklı 4717 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın